Kontakt

VD

Kenneth Dietz
0381-66 90 61
kenneth.dietz@ydreskap.se

Försäljning/Marknad

Patrick Eide
Säljare
0381-66 90 83
patrick@ydreskap.se

Johan Klang
Regionsäljare Öst/Norr
0381-66 90 59 
johan.klang@ydreskap.se

Marcus Swahn
Försäljning/Kundsupport 
0381-66 90 06
marcus@ydreskap.se

Andreas Waldau
Försäljning/Kundsupport
0381-66 90 09
andreas@ydreskap.se

Johnny Ring
Försäljning Reservdelar/Garanti
0381-66 90 03
johnny@ydreskap.se

Kundsupport

Carola Ring Carlsson
Service – gods, frakt, intyg
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Therese Sundeborn Qvarfordt
Service – gods, frakt, intyg
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Suvad Poljak
Produkttekniker
Teknisk Support Byggnation, El. Konstruktion
0381-66 90 79
suvad.poljak@ydreskap.se

Produktion

Benny Båth
Chef Operations
0381-66 90 04
benny@ydreskap.se

Conny Hult 
Produktionschef
0381-66 90 62
conny.hult@ydreskap.se

Ellinor Fredriksson
Produktionsplanering
0381-66 90 05
ellinor@ydreskap.se

Mellica Nilsson
Inköp
0381-66 90 71
mellica@ydreskap.se

 

 

 

Växel     0381-66 90 00 

Öppettider helgfria vardagar:
Växel
Måndag - Fredag:   09.00-15.00

Försäljning
Måndag - Torsdag:  08.00-17.00
Fredag:                  08.00-16.00

i
nfo@ydreskap.se

 

 

Läs mer om våra övriga varumärken i Nordic Vehicle Conversion AB på www.nordicvehicle.se